De sering in mijn tuin is uitgegroeid tot een boom van zo'n 4 meter hoogte. Ik wil hem graag terugsnoeien naar zo'n 2 meter hoogte zodat deze - op termijn - wat voller wordt. Mijn vragen: Hoe doe ik dat? En is dit de juiste tijd van het jaar?
Je bent al net iets te laat, maar ik zou het nu wel direkt doen. Je snoeit normaliter een sering DIRECT na de bloei of zelfs in de eindefase van de bloei, dit om te zorgen dat er nog bloemknoppen kunnen worden gevormd voor het volgend jaar. Maar bij deze grote snoei maakt het denk ik niet zoveel uit.
Je bent al net iets te laat, maar ik zou het nu wel direkt doen.
Je snoeit normaliter een sering DIRECT na de bloei of zelfs in de eindefase van de bloei, dit om te zorgen dat er nog bloemknoppen kunnen worden gevormd voor het volgend jaar. Maar bij deze grote snoei maakt het denk ik niet zoveel uit.