Druif met rode bladeren
#1
zo, 19/07/2009 - 18:53
Druif met rode bladeren
Ik heb vorig jaar september 4 kleine druiven gekregen voor mijn dakterras. Deze heb ik in de winter en het voorjaar op het balkon gezet, uit de wind in de zon. Toen de zomer begon waren ze flink gegroeid en heb ik ze op het dakterras gezet in de wind en in de zon. Twee van de vier krijgen nu rode bladeren. Eerst waren de bladeren alleen maar rood, maar nu beginnen de eerste bladeren ook uit te drogen. Ik geef ze elke dag/om de dag water en begrijp niet waarom deze twee nou wel rood worden en de andere twee goed blijven. Het enige dat ik kan bedenken is dat deze twee meer zon krijgen en toch uitdrogen. Hopelijk weet iemand nog meer mogelijke redenen en oplossingen. Het zou toch zonde zijn als ik deze mooie klimmers na de zomer weg zou moeten doen; ze helpen zo goed de afscheiding met de buren te maken.
dank
Aanvullend op mijn vraag over de druif met de roden bladeren, stuur ik er nu nog foto's bij die laten zien wat ik bedoel.
U dient beendermeel toe te voegen. Waarschijnlijk heeft u mest gegeven met een teveel aan fosfor.
Plantadvies
Er zijn vele soorten druiven met zijn eigen bijzonderheid.
waar voor te gebruiken.de wijn druif,tafeldruif,voor in de kas of buiten.nu zijn er ook druivensoorten die men speciaal voor het mooie bladkleur als sier gebruikt.Een paar soorten Purprea-Rayon d Or-Brant-Dunkelfelder-Landot rood blad en met grijs blad Fragola-Pinot Meunier.
Het heeft niets te maken met de voeding.Als wij veel rijst eten krijgt je echt geen spleetogen.