Info over vetplant A.U.B.
#1
zo, 17/05/2009 - 18:17
Info over vetplant A.U.B.
hallo,
ik heb deze vetplant gekregen van een vriend.
nu weet ik niks over de vetplant of de verzorging ervan.
weet iemand welke vetplant dit is?
op de foto zie je ook een wat achter gebleven plantje, die ik een week of twee geleden heb omgepoot, nu zijn de onderste blaadjes van die kleinere plant een donkerder groen geworden, en wat slapper geworden.
is dit een water probleem? ik geef eens in de week 1 bekertje ( zo goed als vol ) water. wel wat veel naar mijn idee. maar het grond is twee dagen later kurk droog. kan iemand mij helpen?
groetjes matt
hier nog een foto van mijn andere twee die het beter doen! wel hebben deze bij de onderste bladeren ook een donkerder groen, maar niet perse slapper!
groetjes matt
en van de zijkant :)
Kalanchoe thyrsiflora. Geef gerust veel minder water. De grond mag best uitdrogen tussen de gietbeurten.
hoi greenconnection,
bedankt voor je reactie!
als ik kijk bij Kalanchoe thyrsiflora zie ik rode bladeren, kan ik dat bij deze ook vewachten? en zal die gaan bloeien? ik hou het vanaf nu op een bekertje per twee weken! is dat goed? alvast bedankt
Van de zon kan er roodverkleuring optreden, maar niet bij elke cultivar. De halvering van de hoeveelheid water lijkt me prima.
hartstikke bedankt green connection!
ik ga het proberen!
hoop dat ze nog lang mee gaan
groetjes matt