zaadjes van palm, banaan en yucca
#1
wo, 09/07/2008 - 20:11
zaadjes van palm, banaan en yucca
hallo,
ik heb zojuist de volgende zaadjes besteld bij palmenverkoop.nl:
Phoenix roebelinii (10 st.)
Musa zebrina (10 st.)
Yucca faxoniana (10 st.)
nu ga ik er van uit dat ik bij deze zaadjes ook een beschrijving ontvang hoe te handelen, maar vooralsnog heb ik geen flauw idee wat er mee te doen. ik ben absoluut een leek hierin.
graag zou ik alvast wat meer informatie hebben zodat ik eventueel wat spullen kan aanschaffen voordat de zaadjes arriveren.
mijn vragen:
wat voor grond hebben deze plantjes nodig? gewoon potgrond of iets anders? en in geval van het laatste: waar haal ik dat?
moeten de zaadjes eerst ontkiemen of kunnen ze meteen de grond in? moet elk zaadje in een afzonderlijk potje?
wat voor potje kan ik het beste gebruiken? een pot met gat & een schaal er onder of een doodnormale bloempot?
hoeveel water hebben deze zaadjes nodig?
hoe snel groeien deze planten?
alle informatie is welkom!
groetjes Anna
Heel veel info kun je vinden op:http://www.groeninfo.com/forum/31-exotische_samenwerkingsbladen.html
zaai en stekgrond is niet verkeerd, of potgrond vermengd met perlite, en zelfs perlite alleen is mogelijk.
Licht vochtig houden.
Kijk bij de samenwerkingsbladen zoals Greenconnection al aangeeft.
Succes
Hans