Nieuwe phaleanopsis erbij
#1
wo, 13/06/2007 - 18:26
Nieuwe phaleanopsis erbij
Kon het niet laten vandaag ik heb er een nieuwe bij;een gele,en nu zag ik bij een bloem(niet op de foto) dat er bij het bovenste uitstulpsel een geel draadje met soort bloemetje komt,wat is dat omdat de andere bloemen dit niet hebben(misschien domme vraag maar nog niet eerder gezien.
En nu heb ik er dus al 6 en ben pas in januari ermee begonnen!
en een betere foto van de nieuwe gele
Als je bedoeld wat ik denk, dan is het een nieuwe zij stengel.
Of bedoelde je wat anders? Ik zie er namelijk verder niks ongewoons aan.
nee op deze foto is het niet te zien(is een andere bloem) ik denk dat het een stampertje is ofzo maar de andere bloemen hebben het niet alleen deze ene.
Oke, een foto zal dan meer duidelijkheid geven denk ik.
hier komen 2 foto's ze zijn misschien niet helemaal ok maar de bloem linksonder heeft een klein geel/oranje stukje wat uit het witte gedeelte komt
hier misschien beter dus die bovenste geel/oranje dingetjes
Dit zijn volgens mij de 'zaadjes' die een phalaenopsis bij zich draagt. Het 'kapje' mist er volgens mij af.
Ik heb dit zelf ook wel eens gehad, kan door stoten komen. De bloem zal waarschijnlijk verwelken binnen enkele dagen.
Misschien kan een échte kenner op dit forum er wat meer duidelijkheid over geven. Ik koop ze maar kweek ze zelf namelijk niet :-P
Groetjes Sanne
Ik geloof dat je gelijk hebt de rest heeft er iets voor zitten haha bedankt
Graag gedaan :-)
De twee gele balletjes zijn stuifmeel klompjes, dit is het mannelijkdeel van de van een orchidee.
Blue